Beelden van de week: van Brussel tot Caracas
De kleine prins George, het zoontje van de Britse prins William en zijn echtgenote Kate, zou liever ergens anders zijn dan op staatsbezoek in Duitsland.
O.J. Simpson reageert opgelucht. De voormalige Amerikaanse football-ster komt in oktober vervroegd vrij nadat hij in 2008 veroordeeld werd voor een gewapende overval.
De stad Mosoel die voor ze door terreurgroep Islamitische Staat (IS) werd veroverd bijna twee miljoen inwoners telde, ligt nagenoeg helemaal in puin. Er zouden bij de slag om de stad 40.000 burgers zijn gedood.
‘Een pseudoschandaal’, zo noemde ex-burgemeester van Brussel Yvan Mayeur de affaire rond Samusocial toen hij afgelopen week voor de onderzoekscommissie in het Brussels Parlement verscheen.
Een blusvliegtuig laat water los om een bosbrand te blussen in Montenegro. Ook buurland Kroatië heeft te kampen met hevige bosbranden.
Deze papegaaiduiker geniet van zijn feestmaal in het Welshe Pembrokeshire.
De Deen Daniel Wagner viert zijn overwinning in het verspringen op het WK Para Athletics in Londen.
Een jonge vrouw uit Saoedi-Arabië stak op de sociale media een hevig debat in gang door in korte rok en top en zonder hoofddoek in een video te verschijnen.
Een man zit in wat vroeger zijn huis was na een recente aanval in de door de rebellen gecontroleerd stad Donetsk in Oekraïne.
Een legervoertuig clasht met Venezolaanse demonstranten in Caracas. Het land met de grootste oliereserves ter wereld worstelt met een van de zwaarste crisissen uit zijn geschiedenis.
Beelden van de week
Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier