Beelden van de week: borsten als wapens
Een Amerikaanse Eskimo Dog crasht op een golf tijdens een surfwedstrijd voor honden in Californië.
Een Nenetsische herder viert rendierendag in Rusland.
Migranten maken de oversteek naar Europa. Dit jaar zijn in de Middellandse Zee al meer dan tweeduizend migranten om het leven gekomen.
Twee bouwkranen en het nieuwe brugdek van de Koningin Julianabrug in de Nederlandse stad Alphen aan den Rijn
zijn omgevallen en op enkele panden terecht gekomen.
Reuzenpanda Weiwei kan zijn ijsblok goed gebruiken in de zoo van Wuhan in China bij temperature van 36 graden.
Opschudding in tv-land: Kermit de Kikker en Miss Piggy gaan scheiden. Er komt ook een nieuwe serie van ‘The Muppets’.
Familieleden van de passagiers van de verdwenen Boeing MH370 reageren nadat bekend raakte dat de aangespoelde vleugelflap wel degelijk van MH370 is.
Verschillende ‘Mario’s’ vieren de 30e verjaardag van de Super Mario Bros-videogames van Nintendo tijdens de Gamescom beurs in Keulen.
Een migrant uit Aleppo houdt zijn 30 dagen oude baby vast op een overvolle trein richting Macedonië.
In Hong Kong kwamen zo’n 200 betogers op straat in bh. Hiermee wilden ze de vrouw die in maart werd opgepakt omdat ze een politieagent aanraakte met haar borsten een hart onder de riem steken.
De brandweer strijdt zonder ophouden tegen de
bosbranden in het westen van de Verenigde Staten. Ondertussen gaat het leven in de supermarkt door.
Bij de ontsporing van twee passagierstreinen in de Indiase deelstaat Madhya Pradesh zijn zeker 27 mensen om het leven gekomen.
Beelden van de week
Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier